Naše výrobky

Podle materiálupodle materiálu
Všechny produktyvšechny produkty

OWATROL RA.85®

Hlinikový lak pro všechny povrchy.

CZK / EUR

Detail produktu OWATROL RA.85®

OWATROL® RA.85 je vysoce pružný, antikorozní nátěr, který má hluboké penetrační a přilnavostní vlastnosti produktů OWATROL® OIL. OWATROL® RA.85 obnoví zrezivělé a zkorodované povrchy na přijatelnou úroveň za účelem poskytnutí dlouhodobé ochrany a výrazně prodlužuje životnost ošetřovaného povrchu. Po vytvrzení odolává teplotě až +175°C.

 

OWATROL® RA.85 je skvěle otěruvzdorný, odolává působení chemikálií a je ideální do agresivních klimatických podmínek, ve kterých je vysoce odolný finální nátěr potřebný. OWATROL® RA.85 byl původně vyvinutý pro lodní průmysl, ale stal se oblíbeným nátěrem pro nákladové prostory, se schválením pro přepravu obilí.

 

OWATROL® RA.85 je vysoce elastický – nepraská, neloupe se a nevytváří puchýře. Má odrářející vlastnosti – světlo, teplo.

 

OWATROL® RA.85 je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Lze aplikovat na vodorovné i svislé plochy (brány, ploty, vleky, akumulační nádoby, automobilové díly, stroje, čerpadla, instalatérství, dna lodí, železné a neželezné kovy, všechny dřevěné povrchy...).

 

Vydatnost prostředku je 18 m2/1 litr. Skutečná vydatnost se bude lišit v závislosti na metodě nanášení, typu, struktuře a pórovitosti povrchu.

 

Doprava zboží ZDARMA pro objednávky nad 2000 Kč nebo 100 € (včetně 21% DPH).

Kalkulátor spotřeby
předpokládaná plocha:

m2

Vypočítat
Chcete vědět více?

OWATROL RA.85®
0,5L

OWATROL RA.85®

- - - - - -