Barva na kov OWATROL C.I.P. | Owatrol-natery.cz

Naše výrobky

Podle materiálupodle materiálu

OWATROL C.I.P.®

Speciální základ přímo na rez

CZK / EUR

Detail produktu OWATROL C.I.P.®

OWATROL®C.I.P. (Corrosive Inhibiting Primer) je speciální antikorozní základový nátěr, který má vynikající penetrační vlastnosti produktu OWATROL®OIL s možností přetření jakoukoliv barvou bez rizika jeho rozpouštění. Po vytvrzení odolává teplotě až +175°C.

 

OWATROL®C.I.P. stabilizuje povrch pronikáním hluboko do podkladu, vytlačí přebytečnou vlhkost i vzduch a vytvoří pevnou a stabilní vrstvu, ke které ostatní barvy mohou pevně přilnout. Obroušené nebo otryskané povrchy, které budou následně natřeny OWATROL®C.I.P., nevyžadují jeho okamžitou aplikaci, lehce rezavý povlak neovlivní účinek nátěru ani konečný výsledek.

 

OWATROL®C.I.P. je ideální do obtížných klimatických podmínek (tropické nebo mořské prostředí). Má znamenitou chemickou odolnost – korozivní plyny, průmysl...

 

OWATROL®C.I.P. je vhodný pro vodorovné i svislé povrchy a vnitřní i venkovní použití (nové a zrezivělé povrchy – železné a neželezné kovy, lodní balastové nádrže, ocelové nástavby, motorová vozidla, zábradlí, brány...).

 

Vydatnost prostředku je 15 m2/1 litr. Skutečná vydatnost se bude lišit v závislosti na metodě nanášení, typu, struktuře a pórovitosti povrchu.

 

Doprava zboží ZDARMA pro objednávky nad 2000 Kč nebo 100 € (včetně 21% DPH).

Kalkulátor spotřeby
předpokládaná plocha:

m2

Vypočítat
Chcete vědět více?

OWATROL C.I.P.®
0.75L

OWATROL C.I.P.®

OWATROL C.I.P.®
2.5L

OWATROL C.I.P.®

- - - - - -