Nátěr na všechny povrchy OWATROL DECO | Owatrol-natery.cz

Naše výrobky

Podle materiálupodle materiálu

OWATROL DECO®

Dekorativní nátěr pro všechny typy povrchů

CZK / EUR

Detail produktu OWATROL DECO®

OWATROL® DECO je antikorozní základní i finální nátěr v jednom zabraňující korozi. Kombinuje penetrační a přilnavostní vlastnosti produktu OWATROL® OIL se speciálně vybranými pigmenty. Tím bylo dosaženo vysoce kvalitního dekorativního finálního nátěru se zvýšenými antikorozními vlastnostmi a vyjímečné odolnosti proti zvětrávání a znečištění.

 

Díky pronikání do povrchových nedokonalostí a dokonalému přilnutí k povrchu, může být OWATROL® DECO aplikován přímo na jakýkoliv povrch a to včetně zrezivělých povrchů. OWATROL ® DECO poskytne dlouhotrvající ochranu a značně prodlouží životnost ošetřeného povrchu.

 

Díky své vysoké pružnosti se neolupuje ani neoprýskává, což je vhodné pro namáhané povrchy z plastu a PVC. OWATROL® DECO vyjímečně dobře přilne k čistému a lesklému kovu, zatímco obroušené či otryskané povrchy nevyžadují okamžitou aplikaci OWATROL® DECO, jelikož lehká rezavá vrstva neovlivní účinek ani konečný výsledek nátěru.

 

OWATROL® DECO je bezpečný pro používání ve stísněných prostorech, nevypouští žádné výpary a po vytvrzení odolává teplotě až +175 °C.

 

OWATROL® DECO je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Lze aplikovat na vodorovné i svislé plochy (ploty, zábradlí, zahradní nábytek, dveře, rámy, radiátory, pěnový polystyren, plastové a dřevěné povrchy, železné a neželezné kovy...).

 

Vydatnost prostředku je 12 - 15 m2/1 litr. Skutečná vydatnost se bude lišit v závislosti na metodě nanášení, typu, struktuře a pórovitosti povrchu.

 

Doprava zboží ZDARMA pro objednávky nad 2000 Kč nebo 100 € (včetně 21% DPH). 

 

Kalkulátor spotřeby
předpokládaná plocha:

m2

Vypočítat
vyberte barvu:
Chcete vědět více?

OWATROL DECO®
0.75L, Bílá

OWATROL DECO®

OWATROL® DECO
2.5L, Bílá

OWATROL® DECO

OWATROL® DECO
0.75L, Černá

OWATROL® DECO

OWATROL DECO®
0,75L, Šedá

OWATROL DECO®

OWATROL DECO®
2.5L, Šedá

OWATROL DECO®

OWATROL DECO®
0.75L, Modrá

OWATROL DECO®

OWATROL® DECO
0.5L - AKČNÍ CENA, Zelená

OWATROL® DECO

- - - - - -