POLYTROL Restaurátor plastu, laminátu, keramiky a kovu | Owatrol-natery.cz

Naše výrobky

Podle materiálupodle materiálu

OWATROL POLYTROL®

Restaurátor plastu, laminátu, keramiky a kovu

CZK / EUR

Detail produktu OWATROL POLYTROL®

OWATROL POLYTROL® je hluboce penetrační olej, který neobsahuje silikony. Jednoduchým a snadným způsobem obnovuje původní finální barvu na jakémkoliv vybledlém povrchu jako je plast, sklolaminát, kov atd..

 

OWATROL POLYTROL® zasychá v pevný, dlouhotrvající a pružný nátěr, který hluboce proniká i do nejmenších póru ošetřovaného povrchu. Znovu stimuluje pigmenty tak, že obnovuje barvu a lesk, který se ztratil v důsledku vystavení slunečnímu záření, dešti a nečistotám. Neopracovaným kovům OWATROL POLYTROL® navrací lesk a chrání je proti korozi.

 

Vhodný pro vodorovné i svislé povrchy (plast, automobilové nárazníky, plastový zahradní nábytek, laminátové lodní trupy, kovy, dlažby a obklady či jiné porézní povrchy).

 

Pro dosažení požadovaného a dlouhotrvajícího dobrého výsledku je vhodné repasovaný povrch před použitím POLYTROLU® očistit a odmastit produktem OWATROL NET-TROL®.

 

Vydatnost prostředku je 18 m2/1 litr. Skutečná vydatnost se bude lišit v závislosti na metodě nanášení, typu, struktuře a pórovitosti povrchu.

 

Doprava zboží ZDARMA pro objednávky nad 2000 Kč nebo 100 € (včetně 21% DPH). 

 

Kalkulátor spotřeby
předpokládaná plocha:

m2

Vypočítat
Chcete vědět více?

OWATROL POLYTROL®
0.5L

OWATROL POLYTROL®

OWATROL POLYTROL®
1L

OWATROL POLYTROL®

- - - - - -