OWATROL NET-TROL - odšeďovač, odmašťovač a čistič dřeva | Owatrol-natery.cz

Naše výrobky

Podle materiálupodle materiálu

OWATROL NET-TROL®

Odstraňovač šedi a čistič povrchů

CZK / EUR

Detail produktu OWATROL NET-TROL®

OWATROL NET-TROL® je vysoce účinný čistič a rozjasňovač, který oživuje šedé, počasím ošlehané venkovní dřevo, které je vzhledem ke své původní barvě nedokonalé. Na rozdíl od bělících čističů a čističů na bázi chlóru nenarušuje dřevěná vlákna.

 

OWATROL NET-TROL® odstraňuje z povrchu špínu a vrací jasný a živý vzhled povrchům. Působí rychle a navrátí šedému zvětrálému dřevu jeho přirozenou barvu do 20 minut.

 

OWATROL NET-TROL® je výborný odmašťovač pro tropická tvrdá dřeva.

 

Mimo dřevo lze OWATROL NET-TROL® použít také na rzí znečištěný beton, plast, kámen, sklolaminát.

 

OWATROL NET-TROL® je vhodný pro použití na všechny druhy dřeva: Měkké dřevo - (včetně tlakově i tepelně ošetřeného dřeva), smrk, modřín, borovice, cedr...

Tvrdé dřevo – teak, iroko, bangkirai, massaranduba, dub, kaštan...

 

OWATROL NET-TROL® lze aplikovat na svislé i vodorovné plochy (obklady, ploty, podlahy, paluby lodí, zahradní terasy, zahradní nábytek...). Určen pro venkovní použití.

 

Vydatnost prostředku je 5-10 m2/1 litr. Skutečná vydatnost se bude lišit v závislosti na metodě nanášení, typu, struktuře a pórovitosti povrchu.

 

 

BEZPEČNOST: VAROVÁNÍ: GHS07
Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nesmí se dostat do očí, na kůži nebo na oděv. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. Nevyvolávejte zvracení. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vypláchujte vodou. Pokud nosíte kontaktní čočky, tak je vyjměte a pokračujte dále ve vyplachování. Pokud přetrvává podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření.

 

Doprava zboží ZDARMA pro objednávky nad 2000 Kč nebo 100 € (včetně 21% DPH). 

 

Kalkulátor spotřeby
předpokládaná plocha:

m2

Vypočítat
Chcete vědět více?

OWATROL NET-TROL®
1L

OWATROL NET-TROL®

OWATROL NET-TROL®
2.5L

OWATROL NET-TROL®

 - - - - - -

net-trol net-trol