Bezrozpouštědlový odstraňovač nátěrů na všechny povrchy Owatrol Dilunett | Owatrol-natery.cz

Naše výrobky

Podle materiálupodle materiálu
Všechny produktyvšechny produkty

OWATROL DILUNETT®

Bezrozpouštědlový odstraňovač nátěrů

CZK / EUR

Detail produktu OWATROL DILUNETT®

OWATROL DILUNETT® je silný, vodou omyvatelný odstraňovač barev bez obsahu ředidla, který odstraní jakoukoliv olejovou barvu, barvu na alkydové bázi, lak i mořidlo na dřevo. Nevyžaduje dohled či okamžité odstranění změkčeného nátěru. OWATROL DILUNETT® odstraňuje až 8 vrstev finálního nátěru při jedné aplikaci. Vhodný prakticky pro jakýkoliv povrch včetně dřeva, kovu, kamene, betonu, plastu a GRP (sklolaminátu).

 

Gelová konzistence odstraňovače OWATROL DILUNETT® nestéká a je tak ideální pro vodorovné i svislé plochy, komplikované plochy a složité dřevěné prvky, ze kterých je nutno odstranit původní nátěry. OWATROL DILUNETT® se snadno nanáší a rozpouští barvy i v nejmenších vybráních a nejjemnějších detailech.

 

Změkčuje všechny nahromaděné vrstvy, aby čištění a odstraňování bylo co nejjednodušší. Neobsahuje VOC (těkavé organické sloučeniny) a je nehořlavý. Odstraňovač OWATROL DILUNETT® je bezpečný pro použití v málo větraných nebo uzavřených prostorech.

 

Po použití prostředku OWATROL DILUNETT® na dřevo je potřeba povrch neutralizovat produktem OWATROL NET-TROL®.

 

OMEZENÍ: OWATROL DILUNET® neodstraní dvousložkové, polyuretanové a spékané barvy a laky. Nepoužívat na "slabá dřeva" jako je dýha apod. Nepoužívat na hliník.

 

Vydatnost prostředku je 4 m2/1 litr. Skutečná vydatnost se bude lišit v závislosti na metodě nanášení, typu, struktuře a pórovitosti povrchu. 

 

Doprava zboží ZDARMA pro objednávky nad 2000 Kč nebo 100 € (včetně 21% DPH). 

 

Kalkulátor spotřeby
předpokládaná plocha:

m2

Vypočítat
Chcete vědět více?

OWATROL DILUNETT®
1L

OWATROL DILUNETT®

OWATROL DILUNETT®
2.5L

OWATROL DILUNETT®

- - - - - -

dilunett