Ochrana nového dřeva Owatrol SEASONITE | Owatrol-natery.cz

Naše výrobky

Podle materiálupodle materiálu
Všechny produktyvšechny produkty

OWATROL SEASONITE®

Ochrana nového dřeva.

CZK / EUR

Detail produktu OWATROL SEASONITE®

OWATROL SEASONITE® chrání nové dřevo ve svém zranitelném prvním roce, před škodlivými účinky slunce a vlhkosti. Okamžitá aplikace OWATROL SEASONITE® vytěsní přebytečnou vlhkost a chrání proti poškození sluncem, takže nové dřevo zůstává nové déle.

 

Na rozdíl od vody repelentních přípravků na bázi vody, které zůstávají pouze na povrchu a oloupou se, OWATROL SEASONITE® proniká do dřeva a váže se na dřevěná vlákna, dřevo stabilizuje a chrání jej, čímž se minimalizuje jakékoliv štěpení, bobtnání, praskání, deformace nebo ohýbání.

 

Díky své prodyšnosti umožňuje nadměrné vlhkosti postupně uniknout a zabráni pronikání další vlhkosti do dřeva. OWATROL SEASONITE® umožňuje novému dřevu přirozeně vysychat a chrání ho během jeho prvního roku.

OWATROL SEASONITE® je vhodný pro použití na všechny druhy dřeva: Měkká dřeva - (včetně tlakově i tepelně ošetřeného dřeva), smrk, modřín, borovice, cedr...

Tvrdá dřeva – teak, iroko, buk, dub, kaštan...

 

OWATROL SEASONITE® lze aplikovat na svislé i vodorovné plochy (nové zahradní terasy, obklady, ploty, zahradní nábytek...). Určen pro surové venkovní dřevo.

 

Vydatnost prostředku je 5-7 m2/1 litr. Skutečná vydatnost závisí na způsobu nanášení a na struktuře povrchu.

 

Doprava zboží ZDARMA pro objednávky nad 2000 Kč nebo 100 € (včetně 21% DPH).

Kalkulátor spotřeby
předpokládaná plocha:

m2

Vypočítat
Chcete vědět více?

OWATROL SEASONITE®
2.5L

OWATROL SEASONITE®

- - - - - -