Akční produkty | Owatrol-natery.cz

Naše výrobky

Podle materiálupodle materiálu

Akční produkty

Zpět

OWATROL DECO

OWATROL® DECO je antikorozní základní i finální nátěr v jednom zabraňující korozi. Kombinuje penetrační a přilnavostní vlastnosti produktu OWATROL® OIL se speciálně vybranými pigmenty. Tím bylo dosaženo vysoce kvalitního dekorativního finálního nátěru se zvýšenými antikorozními vlastnostmi a vyjímečné odolnosti proti zvětrávání a znečištění. 

Díky pronikání do povrchových nedokonalostí a dokonalému přilnutí k povrchu, může být OWATROL® DECO aplikován přímo na jakýkoliv povrch a to včetně zrezivělých povrchů. OWATROL ® DECO poskytne dlouhotrvající ochranu a značně prodlouží životnost ošetřeného povrchu. 

Díky své vysoké pružnosti se neolupuje ani neoprýskává, což je vhodné pro namáhané povrchy z plastu a PVC. OWATROL® DECO vyjímečně dobře přilne k čistému a lesklému kovu, zatímco obroušené či otryskané povrchy nevyžadují okamžitou aplikaci OWATROL® DECO, jelikož lehká rezavá vrstva neovlivní účinek ani konečný výsledek nátěru.

OWATROL® DECO je bezpečný pro používání ve stísněných prostorech, nevypouští žádné výpary a po vytvrzení odolává teplotě až +175 °C.

OWATROL® DECO je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Lze aplikovat na vodorovné i svislé plochy (ploty, zábradlí, zahradní nábytek, dveře, rámy, radiátory, pěnový polystyren, plastové a dřevěné povrchy, železné a neželezné kovy...).

Vydatnost prostředku je 12 - 15 m2/1 litr. Skutečná vydatnost se bude lišit v závislosti na metodě nanášení, typu, struktuře a pórovitosti povrchu.

Doprava zboží ZDARMA pro objednávky nad 2000 Kč nebo 100 € (včetně 21% DPH).

 

OWATROL AP.60

OWATROL®AP.60 je antikorozní základový nátěr, který kombinuje penetrační vlastnosti produktu OWATROL® OIL* se speciálně vybranými pigmenty poskytuje výjimečnou antikorozní ochranu a odolnost proti povětrnostním vlivům. Po vytvrzení odolává teplotě až +175°C.

Proniká hluboko do materiálu, vytlačí přebytečnou vlhkost i vzduch a vytvoří pevnou a stabilní vrstvu. Je výborný jako základový nátěr pro všechny typy povrchů a může být přetřen jakoukoliv jednosložkovou finální barvou. Je kompatibilní se všemi barvami na bázi oleje nebo alkydů.  

OWATROL®AP.60 je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Lze aplikovat na vodorovné i svislé plochy (ploty, zábradlí, okapy, automobilové díly, strojní zařízení, ocelové konstrikce, vláknitocementové střechy, plastové a dřevěné povchy...)

Vydatnost prostředku je 16 m2/1 litr. Skutečná vydatnost se bude lišit v závislosti na metodě nanášení, typu, struktuře a pórovitosti povrchu.

Doprava zboží ZDARMA pro objednávky nad 2000 Kč nebo 100 € (včetně 21% DPH).

 

OWATROL SOLID COLOR STAIN

OWATROL SOLID COLOR STAIN® je prémiový finální nátěr na nové dřevo s 15ti letou životností. Rovněž vhodný i na přetírání starých nátěrů.

OWATROL SOLID COLOR STAIN® je obohacen přípravkem OWATROL EB® díky němuž poskytne nepřekonatelnou přilnavost na svislých a vodorovných vnějších podkladech, kde ostatní výrobky nakonec selžou nebo budou vyžadovat rozsáhlou přípravu a základní nátěr.

OWATROL SOLID COLOR STAIN® je vhodný pro použití na všechny druhy dřeva: 

Měkké dřevo - (včetně tlakově i tepelně ošetřeného dřeva), smrk, modřín, borovice, cedr...

Tvrdé dřevo – teak, iroko, bangkirai, massaranduba, dub, kaštan...

OWATROL SOLID COLOR STAIN® lze aplikovat na vodorovné i svislé plochy (terasy, mola, ploty, obložení, dřevěný zahradní nábytek...). Určen pro venkovní použití. 

Vydatnost prostředku je 8-10 m2/1 litr. Skutečná vydatnost se bude lišit v závislosti na metodě nanášení, typu, struktuře a pórovitosti povrchu.

Doprava zboží ZDARMA pro objednávky nad 2000 Kč nebo 100 € (včetně 21% DPH).

 

OWATROL AQUADECKS MOVINGUI - Nátěr na vodní bázi s UV ochranou

AQUADECKS® je penetrační a přilnavý finální nátěr na dřevo s UV ochranou, který poskytuje pružnou, dlouhotrvající bohatou matnou barvu.

AQUADECKS® vsakuje, proniká do dřeva a stabilizuje jej za účelem sníženi vzniku prasklin, deformací a jiných poškozeni způsobených vlhkosti a sluncem. Obsahuje vysoce kvalitní transoxide pigmenty pohlcující UV záření.

AQUADECKS je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Lze aplikovat na vodorovné i svislé plochy. Vhodný pro všechny typy dřeva, včetně tvrdých exotických dřevin. 

Vydatnost prostředku při prvním nátěru je 5 m2/1 litr ve 2 vrstvách. Údržba povrchu 10-12m2/1 litr. Skutečná vydatnost se bude lišit v závislosti na metodě nanášení, typu, struktuře a pórovitosti povrchu.

Doprava zboží ZDARMA pro objednávky nad 2000 Kč nebo 100 € (včetně 21% DPH).