OWATROL OIL barva na kov, dřevo | Owatrol-natery.cz

Naše výrobky

Podle materiálupodle materiálu

OWATROL®OIL

Zastaví rez a přilne na všechny povrchy

CZK / EUR

Detail produktu OWATROL®OIL

OWATROL®OIL je naprosto neporazitelný a zcela jedinečný prostředek v ošetření koroze, zlepšení tekutosti a přilnavosti nátěru. Tepelná odolnost +175°C. Víceúčelový vysoce penetrační olej, který schne na vzduchu, vytěsňuje vlhkost a vzduch ze zrezivělého kovu, a tím zabraňuje nežádoucí korozi.

 

OWATROL®OIL je velmi oblíbený a vyhledávaný produkt pro konzervaci povrchu kovářských výrobků. Pro získání stylového, vysoce lesklého zrezivělého vzhledu, lze zrezivělé povrchy po ošetření OWATROL®OIL následně zatřít produktem OWATROL® DEKS OLJE D.2 - olejový lak s velmi vysokým leskem.

 

OWATROL®OIL lze používat samostatně nebo jako příměs do barev na bázi oleje nebo alkydů. Zlepšuje vlastnosti, krycí schopnost, tekutost a přilnavost nátěru = žádné olupování nebo oprýskávání nátěru.

 

OWATROL®OIL je určený na železné i neželezní kovy a veškeré dřevěné povrchy (ocelové konstrukce, zábradlí, rošty, trupy lodí, cisterny, stroje, části motoru, veškeré dřevěné povrchy...)

 

Vhodný pro vodorovné i svislé povrchy a vnitřní i venkovní použití.

 

Vydatnost prostředku je 18 m2/1 litr. Skutečná vydatnost se bude lišit v závislosti na metodě nanášení, typu, struktuře a pórovitosti povrchu.

 

Doprava zboží ZDARMA pro objednávky nad 2000 Kč nebo 100 € (včetně 21% DPH).

Kalkulátor spotřeby
předpokládaná plocha:

m2

Vypočítat
Chcete vědět více?

OWATROL®OIL
0,125L

OWATROL®OIL

OWATROL®OIL
300 ml

OWATROL®OIL

OWATROL®OIL
1L

OWATROL®OIL

OWATROL®OIL
5L

OWATROL®OIL

 - - -  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  - - - - - - - - - - - - - - - - - -

owatrol-oil owatrol-oil-2